powrót do strony głównej

copyright by JIM
SONG OF OF SONGS FESTIVAL 2002 - PIĄTA EDYCJA
Toruń, Stare Miasto, 28-29 czerwca......:::::NOWOŚCI...:...JINGLE RADIOWE:::::......


SONG OF SONGS FESTIVAL stał się największym muzycznym festiwalem chrześcijańskim nie tylko w Polsce, ale i w Europie środkowej. Toruński festiwal to nie tylko święto muzyki chrześcijańskiej, prezentacja najlepszych, profesjonalnych wykonawców tej sceny oraz nowych, premierowych piosenek, ale okazja do spotkania jedności młodych chrześcijan oraz organizacji wielu imprez towarzyszących. Po raz kolejny wstęp na festiwal będzie BEZPŁATNY.

WYKONAWCY POLSCY
Jubileuszowa, piąta edycja festiwalu będzie okazją do prezentacji tego, co na polskiej scenie chrześcijańskiej działo się w ciągu ostatnich lat, a także nowych premierowych utworów zespołów, które w pierwszej połowie 2002 roku wydadzą nowe płyty. Nie zabraknie czołówki najpopularniejszych wykonawców polskich tej sceny, znanych z poprzednich edycji festiwalu. Więcej o nich w dziale ARTYŚCI.


WYKONAWCY ZAGRANICZNI
wstępne uzgodnienia pozwalają już dzisiaj na wymienienie kilku znakomitych zespołów, które zaprezentują się podczas Song of Songs 2002. Będą to:, grupa IONA z Irlandii, jeden najpopularniejszych zespołów ze środkowej Afryki THE SAKALA BROTHERS, Roberto Bignoli - żywiołowy Włoch, czołowy przedstawiciel włoskiej sceny chrześcijańskiej, zespół SELAH z Francji oraz Seamus Byrne - MANACH, wykonawca tradycyjnych celtyckich pieśni chrześcijańskich.


NAGRODY MUZYCZNE TUBA DEI
Podczas piątego festiwalu przyznane zostaną - po raz pierwszy - doroczne nagrody muzyczne polskiej sceny chrześcijańskiej TUBA DEI - odpowiednik DOVE AWARD w USA. Te chrześcijańskie Fryderyki są w zamyśle główną, doroczną nagrodą polskiej sceny chrześcijańskiej, przyznawaną w różnych kategoriach muzycznych przez kapitułę, wyłonioną z wydawców, mediów i środowisk muzycznych profesjonalnie zajmujących się muzyką chrześcijańską. Więcej informacji na ten temat w dziale TUBA DEI.


Miejsce
Ze względu na stale wzrastającą liczbę publiczności - w zeszłym roku w spotkaniu festiwalowym uczestniczyło ponad 20 tysięcy, głównie młodych ludzi - miejsce, w którym odbywać się będzie festiwal musi ulec zmianie. Będzie to, jak dotychczas, stare miasto, ale scena zostanie usytuowana na Bulwarze Filadelfijskim tuż przy Wiśle.


BIURO FESTIWALU:
Adres do korespondencji:
SONG OF SONGS FESTIVAL
Skrytka Pocztowa nr 8, 87-100 Toruń 11
Kierownik biura: Beata Zaguła, tel./fax 0*56/660 15 91,
e-mail: beataz@sos.net.pl


Dyrektor Festiwalu:
Wojciech Zaguła

Dyrektor ds. Repertuaru:
Remigiusz Trawiński

Dyrektor Artystyczny:

Tomasz Kępiński

Dyrektor Finansowy:
Stefan MuchaOrganizatorem SONG OF SONGS FESTIVAL jest Stowarzyszenie Ekumeniczne JEDEN i S.O.S. MUSIC
powrót do strony głównej