powrót do strony głównej


copyright by JIM

SONG OF SONGS FESTIVAL
SUBIEKTYWNIE I OBIEKTYWNIE W OŚMIU OBIEKTYWACH


   1  2  3  4  5  6  7  8  9 Song of Songs Festival to największy muzyczny festiwal chrześcijański nie tylko w Polsce, ale i w Europie środkowej. Każda z czterech jego edycji zgromadziła znanych i cenionych muzyków oraz wykonawców debiutujących. Co roku przyjeżdża do Torunia coraz więcej młodych ludzi, którzy przeżywają radość spotkania w imię Jezusa Chrystusa. Toruński festiwal, to nie tylko święto muzyki chrześcijańskiej i spotkanie jedności młodych chrześcijan. To znakomita okazja do sfotografowania całej polskiej czołówki sceny chrześcijańskiej, wielu artystów zagranicznych oraz tego, czym ten festiwal żyje podczas koncertów. W czasie trwania festiwalowych koncertów zdjęcia robili profesjonaliści, mogący pochwalić się dużym dorobkiem i osiągnięciami oraz amatorzy, których pasją jest fotografowanie. Jako organizatorzy festiwalu staramy się gromadzić fotograficzną dokumentację każdej jego edycji. Przez te cztery lata zebraliśmy bardzo dużo ciekawych prac, których nie chcieliśmy zachować tylko w archiwum festiwalowym. Dodatkowo zwróciliśmy się także do fotoreporterów, którzy uczestniczyli w naszym festiwalu z propozycją zaprezentowania ich prac, których z kolei my nie znaliśmy. W efekcie powstał zbiór około osiemdziesięciu fotogramów w formacie 30x40 cm, które tworzą unikalną prezentację tego, czym jest Song of Songs Festival. Wystawa ta po raz pierwszy została zaprezentowana podczas Targów Muzyki Chrześcijan w Krakowie, w końcu października 2001 r.

Autorzy fotografii:
Adam Fisz, Daniel Pach, Szymon Pulcyn, Krzysztof Raczyński, Marta i Rafał Rauchfleisz, Jarosław Siwik, Katarzyna Słowik, Artur Wiśniewski

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wypożyczeniem tej wystawy, aby pokazać ją w swojej miejscowości, parafii, klubie, domu kultury itp. - jesteśmy do dyspozycji. Chcemy, aby wystawa wędrowała po Polsce. Koszt wypożyczenia fotogramów wynosi 400 zł (plus koszt przesyłki).

Promotor wystawy: Stowarzyszenie Ekumeniczne "JEDEN"

Kontakt w sprawie wypożyczenia wystawy:
Iwona Górzyńska
Kierownik biura festiwalu
tel./fax: 0 - prefiks - 56 6601591
e-mail: iwonag@sos.net.pl

powrót do strony głównej